ВІДБУЛИСЬ XXVІІІ СПОРТИВНІ ІГРИ ШКОЛЯРІВ ЛЬВІВЩИНИ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

29.11.2018 року в ДЮСШ №1 м.Львова 15 команд школярів Львівщини виборювали кубки і медалі XXVІІІ спортивних ігор. Городоччину представляли тенісисти Березецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (5 учасників) і Тулиголівської ЗОШ І-ІІ ступенів (1 учасник).

Всі учасники були розподілені у чотири групи відповідно до рейтингу. У фінал виходили переможці груп. Команда Городоччини потрапила згідно жеребу в групу № 4 разом з командами Шевченківського району м. Львова, Личаківського району м. Львова і командою з м. Новий Розділ.

В першій грі представники Городоччини перемогли команду з Личаківського району 3 : 0.В другій грі перемогли команду з Нового Роздолу 3 : 0. Хто вийде з групи мало вирішитись в останній грі з Шевченківським районом. Нажаль в напруженій боротьбі перемогли тенісисти зі Львова ( вони в підсумку і стали переможцями змагань).

Publiée par Василь Дякунчак sur Jeudi 29 novembre 2018

Зайнявши друге місце в групі представники Городоччини боролись за 5-8 місця. В першій грі здолали команду з м. Стрий 3 : 1, в другій перемогли команду з м. Миколаїв 3 : 2 і в грі за 5 місце зустрілись з командою Стрийського району. В наднапруженій боротьбі перемогу здобули представники Стрийщини 3 : 2. В підсумку посіли високе 6 місце.
Трійка призерів така: 1 місце Шевченківський район м.Львів, 2 місце Галицький район м. Львів, 3 місце м. Сколе.
Готували команду Городоччини тренер-викладач В. Дякунчак, вчитель фізичної культури І. Лев та директор Березецької ЗОШ О. Примак.